• 08 11 2017
    Donacija Srpsko-američke medicinske asocijacije-SAMA

Srpsko-američka medicinska asocijacija-SAMA realizovala je vrijednu donaciju prema JZU Bolnici Gradiška u vidu 22 specijalna medicinska dušeka i 3 rezervne navlake za dušeke.

Doniranim dušecima biće zamjenjeni dušeci na odjeljenju za ginekologiju i akušerstvo JZU Bolnice Gradiška.
    Srpsko-američka medicinska asocijacija-SAMA je neprofitno udruženje sa sjedištem u SAD, država Merilend i predstavništvom u Begradu. U više navrata humanitarno su pomagali zdravstvenim ustanovama u Srbiji i Republici Srpskoj.

Ovom prilikom v.d.direktor JZU Bolnice Gradiška Manojlović dr Mirko zahvalio se Srpsko-američkoj medicinskoj asocijacija-SAMA na ukazanoj donaciji, te je istakao da će donacija značajno doprinjeti kvalitetnijoj zdravstvenoj zaštiti građana.