korona
    Pedijatrija
    • 19 05 2022
    Dozvoljene posjete u JZU Bolnica Gradiška

Uslijed pobolјšanja epidemiološke situacije od ponedjelјka 23.05.2022.godine, dozvolјene su posjete  hospitalizovanim pacijentima u JZU Bolnici Gradiška. Posjete su dozvolјene radnim danom od 15.00 do 16.00 časova, a subotom i nedelјom od 11.00 do 12.00 časova.

Pacijente može posjetiti jedna osoba. Osobama sa bilo kakvim respiratornim ili drugim simptomima COVID 19 nije dozvolјena posjeta Bolnici.

Na ulazu u Bolnicu vršiće se kontrola korištenja zaštitne maske za lice. Posjetioci su dužni tokom posjete Bolnici pridržavati propisanih epidemioloških mjera koje su trenutno na snazi. Na ulazu u Bolnicu osoblјe Bolnice će uzeti kontakt podatke posjetioca (ime, prezime i broj telefona) u slučaju pojave infekcije.

Posjetioci su dužni na ulazu u bolesničku sobu dezinfikovati ruke, te u toku čitavog vremena posjete pravilno nositi zaštitnu masku (preko nosa i usta), što će kontrolisati osoblјe Bolnice.

Posjete imunokompromitovanim pacijentima biće dozvolјene samo u dogovoru sa načelnikom odjelјenja na kojima se navedeni pacijenti liječe.

Posjete pacijentima biće ograničene na 15 minuta, a u višekrevetnim sobama po 10 minuta. Ukoliko pacijent ima više posjetilaca, posjete se organizuju pojedinačno po 10 minuta.

Svi posjetioci dužni su se pridržavati kućnog reda JZU Bolnice Gradiška.

S poštovanjem!

Direktor Bolnice